IndeksIndeks  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Małe jeziorko.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Hunter
Miejska Legenda

Liczba postów : 32

PisanieTemat: Re: Małe jeziorko.   Nie Kwi 05, 2015 6:20 pm

Nachylił się w taki sposób, że ich policzki się stykały, a on szeptał jej do ucha.
-Krzyczeć będziesz, ale kiedy indziej. W tej chwili szczylek chce Cię oszczędzić, a z racji, że mi się przyda, to go oszczędzę. Pamiętaj, że właśnie uratował Ci życie. - Powiedział, przeciągając językiem po ranie na jej szyi.
Chwilę później chłopaczek panował nad ciałem. Pośpiesznie odsunął od niej głowę oraz ją uwolnił.
Zszedł z niej i znów zalał się łzami.
-P-przepraszam..J-ja...T-to znaczy nie ja..P-po prostu przepraszam. - Powiedział, ciągając nosem.
Miał dość zabijania, jedzenia ludzkiego mięsa. Dla niego to było ohydne, odrażające.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Małe jeziorko.   Nie Kwi 05, 2015 6:42 pm

Zdziwiła się, a nawet bardzo na jego słowa. Została uratowana tak? Westchnęła dosyć głośno, kiedy to się od niej odsunął, następnie patrząc na niego z nieokreślonym wyrazem twarz. Naprawdę było jej go żal, ponieważ utknął w miejscu, nie mogąc nawet uciec od czegoś co było jego wiecznym utrapieniem. Z napływu emocji przytuliła go do siebie.
- Nie przepraszaj, to nie twoja wina. - rzekła, gadząc go po plecach. Po części miała rację, z całej jego historii, którą kiedyś opowiedział jej sensei, tak wywnioskowała.
Powrót do góry Go down
Hunter
Miejska Legenda

PisanieTemat: Re: Małe jeziorko.   Nie Kwi 05, 2015 7:20 pm

Otworzyłby szerzej oczy ze zdziwienia, w momencie, w którym został przytulony, no ale ich nie miał.
Pociągnął głośniej nosem i przycisnął głowę do jej piersi. Chciał usłyszeć bicie jej serca.
To go uspokajało, a Huntera nakręcało. Na szczęście "Szczyl" trzymał go teraz krótko, więc nie było mowy o jakimś kolejnym wyskoku.
-No jak to nie moja? To ja go stworzyłem..- Powiedział, chowając twarz w jej piersi.
-Ja już go nie chcę. Nie chcę być taki.. Chcę żyć w spokoju.. - Wydusił z siebie. Wiedział, że tym może rozzłościć Huntera, ale aktualnie się tym nie przejmował.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Małe jeziorko.   Nie Kwi 05, 2015 7:29 pm

- Skoro coś stworzyłeś, równie dobrze możesz to zniszczyć, prawda? - powiedziała to tak cicho, jakby nie była pewna, czy chłopak ma to usłyszeć. Stety bądź też nie, ciekawość przerodziła się w chęć pomocy. Coś się staje za bardzo ludzka. Westchnęła i pogładziła go po włosach, słysząc jego następne słowa.
- Zawsze możesz się go pozbyć. Musisz się tylko postarać.
Nie miała większego kontaktu, z ludźmi, którzy posiadali dwie osobowości, ale za to parę jej celi, zachowywało się podobnie. Nie, że zjadali ludzi i tak dalej, tylko walczyli z swoj drugą osobowością. A temu chciała z czystej dobroci i żalu pomóc.
Powrót do góry Go down
Hunter
Miejska Legenda

PisanieTemat: Re: Małe jeziorko.   Nie Kwi 05, 2015 9:01 pm

-To nie jest takie proste.. Nie da się go zniszczyć.. A nawet gdyby się dało, to tak samo jakby kogoś zabić. Ja nie potrafię... - Powiedział i "spojrzał" na nią cały zapłakany.
Miękka ciota. Taki jesteś. Dlatego mnie potrzebujesz, jeśli chcesz przetrwać. Hunter znów się odezwał.
Szczylek wcale nie chciał się z nim zgadać, ale i tak wiedział, że ma rację. Nie przeżyje bez niego chociażby jednego dnia.
Uzależnił się od niego.
-Nie mogę się go pozbyć..Po prostu nie mogę.. - Powiedział cicho i otarł twarz rękawem bluzy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Małe jeziorko.   Pon Kwi 06, 2015 3:32 pm

Nic nie powiedziała, tylko przytuliła go do siebie mocniej. Stwierdziła, że to mu się przyda, bo pewnie od dawna nie przeżył od dawna innego kontaktu z ludźmi niż przy ich... no, wiecie o co chodzi. Na powrót pogładziła go uspokajającym gestem po włosach.
- Proszę cię, nie płacz. - nie codziennie widzi się płaczącego "potwora", ale jakoś jej ten widok nie cieszył, a nawet w niej coś poruszył. Kurwa, jak człowiek... pomyślała i cicho westchnęła.
- Obudziłeś się kiedyś, w trakcie gdy on...? - zapytała, z istnej ciekawości. Co z tego, że pewnie go to w ogóle nie pocieszy, a jedynie bardziej go może zdołować, bynajmniej w tej kwestii starała się być obojętna i mu nie współczuć
Powrót do góry Go down
Hunter
Miejska Legenda

PisanieTemat: Re: Małe jeziorko.   Czw Kwi 09, 2015 3:56 pm

-No dobra..Staram się... - Rzekł cicho i starał się uspokoić, a żeby to osiągnąć zaczął miarowo oddychać. Wdech, wydech. Wdech, wydech. Powoli się uspokajał.
-Raz. Wtedy też wydłubałem sobie oczy. - Powiedział szczerze, ocierając policzki oraz oczodoły rękawem bluzy. Odetchnął głęboko i odsunął się nieco od niej.
Na jego twarzy zagościł przerażający uśmiech. No może nie było to celowe, ale inaczej nie potrafił już się uśmiechać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Małe jeziorko.   Czw Kwi 09, 2015 4:20 pm

Westchnęła, po czym poczuła jak szyja zaczyna jej niemiłosiernie pulsować. Krwawienie w sumie jeszcze nie ustąpiło, przez co cały jej dres był we krwi. Jakoś zboleje. 
- Muszę iść.... - powiedziała, po czym spojrzała na jego twarz. Znowu coś w niej pękło, tak jakby ją nawet serce zabolało, czy coś. - Mam nadzieje że jeszcze kiedyś uda mi się z Tobą pogadać.
Przytuliła go do siebie jeszcze na pożegnanie, po chwili odchodząc w stronę miasta.

Z/t
Powrót do góry Go down
Hunter
Miejska Legenda

PisanieTemat: Re: Małe jeziorko.   Sob Maj 23, 2015 7:14 am

Hunter zniknął nie wiadomo gdzie.

z/t
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Małe jeziorko.